در ادامه توضیح گزینه های شرط بندی تصمیم گرفتیم تا در این مطلب گزینه ی «Halftime/Fulltime correct Score» برای شما شرح دهیم . این آپشن علارغم ریسکی بودن می تواند در برخی بازی ها به عنوان گزینه ای مناسب قلمداد شود.

آموزش گزینه ی «Halftime/Fulltime correct Score» در سایت آر ایکس بت

  • نام آپشن: Halftime/Fulltime correct Score

در این آپشن از ما خواسته شده نتیجه ی دقیق بازی در نیمه ی اول و تمام بازی را حدس بزنیم و نیز در بعضی از گزینه ها در سمت راست کلمه ی ۴plus  آورده شده است که به معنای این است که در تمام بازی بیش از ۴ گل شاهد خواهیم بود.

برای مثال ۳ گزینه را برای شما شرح می دهیم تا بهتر با این گزینه ها آشنا شوید.

گزینه ی « ۲-۱ ۰-۰» :

به این معناست که بازی در نیمه ی اول به تساوی صفر صفر بینجامد و در مجموع تمام بازی تیم ۲ (مهمان)با نتیجه ی ۲ بر ۱ به پیروزی دست یابد.

: « ۲-۱  4plus» گزینه ی

به این معناست که بازی در نیمه ی اول با نتیجه ی ۲ بر ۱ به نفع تیم۱ (میزبان) به پایان برسد و بازی در مجموع بیش از ۴ گل داشته باشد.

گزینه ی ۴plus  4plus :

آبه این معناست که در نیمه ی اول بیش از ۴ گل شاهد خواهیم بود و درتمام بازی نیز به طبع شاهد بیش از ۴ گل خواهیم بود.

کاربرد آپشن «Halftime/Fulltime correct Score»

این آپشن یک آپشن فوق العاده ریسکی محسوب می شود چرا که به شدت به اتفاقات فوتبالی وابسته می باشد. با این حال این آپشن می تواند در پیش بینی لایو مورد استفاده قرار گیرد مثلاً اگر نیمه ی اول بازی با نتیجه ی ۲ بر ۰ به پایان برسد باید با یک تحلیل قوی از نیمه ی اول و توجه به سیاست های تیم ها و مربیان پیش بینی که که بازی با چه نتیجه ای به پایان خواهد رسید و یا اینکه بازی با تعداد بالای ۴ گل به پایان خواهد رسید یا خیر

معتبرترین سایت های پیش بینی فوتبال