زمانی که شما یک شرط می‌بندید معمولاً در سایت ها برای شما یک شرط فروش ارسال می‌شود و مبلغ آن در طول مسابقه و با تغییر ضرایب مختلف و شرایط مختلفی که در مسابقه پیش می آید، تغییر می‌کند.

مثلاً اگر زمانی که شما شرط بسته اید ضریب برد تیم شما ۸ باشد و آن تیم با ۲ گل از حریفش پیش بیفتد به ناگاه ضریب ۸ به ضریبی مثل ۱.۵ تبدیل می‌شود و با این تغییر، شرط فروش شما حدود ۵ برابر افزایش می یابد.

مثلاً اگر شما ۵۰ هزارتومان روی تیم مدنظر شرط بسته باشید و قبل از شروع مسابقه ۴۰ هزارتومان شرط فروش برای شما آمده باشد پس از آن که تیمتان ۲ گل پیش افتاد و ضریب ۸ به ۱.۵ تبدیل شد، با توجه به اینکه ضریب تقریباً به یک پنجم خودش رسیده شرط فروش شما ۵ برابر می‌شود و تقریبا به ۲۰۰ هزارتومان می‌رسد .

در این شرایط شما می‌توانید همان لحظه با شرط فروش موافقت کرده و با خیال راحت از اینکه نکند حوادث فوتبال(مثل بازیاوایل فصل ذوب آهن-سایپا که ذوب آهن ۲ بر هیچ جلو بود و در نهایت بازی را با نتیجه ی عجیب ۳ بر ۲ واگذار کرد) ورق را برگردانده و همه ی پول خود را از دست دهید سود خوبی را به دست آورید.


یا مثلاً در یک میکس که ۵ بازی را انتخاب کرده و ۳ بازی از ۵ بازی را با موفقیت پشت سرگذاشته اید به ناگاه یک شرط فروش خوب برای شما می آید که می‌توانید با کم کردن طمع خود آن را قبول نموده و با خیال راحت صاحب سود خوبی شوید.

سعی کنید تا جایی که می توانید روی این قابلیت فوق العاده که در بسیاری از سایت های شرط بندی دیده می شود کار کنید . زمانی که بتوانید در بهترین زمان ممکن شرط خود را بفروشید آن گاه می توانید بیشرین سود را از این قابلیت به دست آورید.

معتبرترین سایت های پیش بینی فوتبال